Úrad vlády SR predlžuje termín na prihlásenie sa do súťaže videospotov pre študentov stredných a vysokých škôl


Dátum: 16.11.2018

Obrázok k aktualite Úrad vlády SR predlžuje termín na prihlásenie sa do súťaže videospotov pre študentov stredných a vysokých škôl
Študenti, ktorých baví zachytávať kamerou zaujímavé dianie či objekty svojím originálnym pohľadom aj spracovaním a ktorí si všímajú svoje okolie a jeho zmenu k lepšiemu vďaka eurofondom, majú šancu opäť ukázať svoj talent, ale aj vynovený región či školu, kde žijú či študujú.

Úrad vlády SR vyhlasuje tradičnú a obľúbenú súťaž videospotov pre študentov stredných a vysokých škôl na tému čerpania fondov Európskej únie, vďaka ktorým sa opäť dozvieme o pekných projektoch, ktoré sa práve vďaka eurofondom mohli realizovať a zlepšiť tak kvalitu života v obci, meste či kraji. Na víťazov čakajú zaujímavé ceny, akými sú tablet, externý harddisk či kvalitná HD kamera.

Práce bude hodnotiť odborná komisia podľa týchto kritérií:
• uchopenie témy
• tvorivosť
• originalita
• spracovanie
• inovatívnosť

Všetky príspevky spolu s vyplneným formulárom je potrebné odoslať na adresu: Úrad vlády SR, odbor informovanosti a publicity, Námestie slobody 1, 813 70 Bratislava, v termíne do 16. novembra 2018.

Obálku je potrebné označiť heslom: Neotvárať - Súťaž – Ako pomohli eurofondy môjmu regiónu a mestu 2018. Najlepšie práce budú zverejnené na stránke http://www.partnerskadohoda.gov.sk/, Milí študenti, neváhajte, a počas letných prázdninových výletov spojte príjemné s užitočným.

Tešíme sa na vaše práce!

Skočiť na hlavné menu