Roadshow 2018- ceny dorazili do Spišskej Novej Vsi


Dátum: 24.06.2019

Obrázok k aktualite Roadshow 2018- ceny dorazili do Spišskej Novej Vsi
Minulý týždeň  pracovníci odboru  informovanosti a publicity zavítali do Technickej akadémie Spišská Nová Ves , aby členom tímom, ktorý obsadili v súťaži Roadshow 2018  prvé a tretie  miesto, odovzdali vytúžené ceny. 
Žiaci si prebrali z rúk zástupcu Úradu vlády SR - Smart Tv 4K Ultra a tablety.  

SNV
Víťazom súťaže so 170 bodmi sa stal projekt: Senior IT academy – Senior IT akadémia od tímu „Senioráci “ z Technickej akadémie Spišská Nová Ves zložení: Andrej Širilla, Lenka Iľašová, Lenka Kopaničaková, Marián Boženko. Cieľom projektu je zrealizovanie „školy“ pre seniorov (záujemcovia nad 50 rokov) v oblasti informačných technológií, v ktorej by učili žiaci – stredoškoláci.
SNV1

Na treťom mieste sa umiestnil projekt so 157 bodmi a opäť z Technickej akadémie Spišská Nová Ves. Tím „Piáristi“ v zložení: Branislav Hozza, Dávid Schmidt, Jakub Smorada, Peter Janoš je autorom projektu Student PR agency – Študentská PR agentúra. Jeho cieľom je vytvoriť na škole aktívne fungujúcu, žiakmi (dobrovoľníkmi) riadenú PR agentúru, ktorá by zabezpečovala prevádzkovanie školskej televízie, elektronickej školskej nástenky, žiackej web stránky, mediálnu publicitu, organizovanie rôznych podujatí, ako aj ďalšie, moderné formy propagácie školy.

Odborná komisia pri Úrde vlády SR konštatovala, že tímy Technickej akadémie Spišská Nová Ves, ktorá prihlásila až tri projekty a získala dve umiestnenia, mali mimoriadnu podporu celej školy a boli príkladom toho, ako by sa projekty podobného charakteru mali spracovať.
SNV2
Skočiť na hlavné menu