Rekonštrukciu kuchyne a jedálne SOŠ v Partizánskom dokončia tento rok


Dátum: 08.03.2022

Obrázok k aktualite Rekonštrukciu kuchyne a jedálne SOŠ v Partizánskom dokončia tento rok
Žiaci Strednej odbornej školy (SOŠ) Jána Antonína Baťu v Partizánskom, ale aj široká verejnosť budú môcť využívať vynovené priestory kuchyne i jedálne tento rok. Súčasťou investície za viac ako 1,15 milióna eur je aj rekonštrukcia spoločenských priestorov školy. Informoval o tom predseda Trenčianskeho samosprávneho kraja (TSK) Jaroslav Baška.

"Priestory budú slúžiť i na stužkové slávnosti, spoločenskú miestnosť a jedáleň s kuchyňou budú môcť využívať i rôzne kluby na území mesta," uviedol Baška.

V rámci stavebných prác dodávateľ v priestoroch kuchyne a jedálne vymenil okná i dvere, pribudol aj nákladný kuchynský výťah. Zrekonštruované sú aj rozvody elektriny, zdravotechniky, plynoinštalácie, vykurovania a kanalizácie.

V blízkom čase stavbári dokončia podlahy, obklady a maľby, rekonštrukcia bude pokračovať zariaďovaním kuchyne technológiami. "Táto škola získala aj ďalšie financie vo výške približne 1,2 milióna eur v rámci Integrovaného regionálneho operačného programu na vytvorenie nového centra odborného vzdelávania a prípravy," dodal Baška.

Zdroj. TASR

Skočiť na hlavné menu