Platforma Google Maps 2 -Spoločne v harmónii prírody, tela a duše


Dátum: 21.02.2024

Obrázok k aktualite Platforma Google Maps 2 -Spoločne v harmónii prírody, tela a duše
Platforma Google Maps 2 -Spoločne v harmónii prírody, tela a duše

Vydajte sa na cestu s eurofondami po Slovensku!

V našej novej sérii vám postupne predstavíme zaujímavé projekty podporené z eurofondov v programovom období 2014-2020. Okrem toho, že si budete vedieť pozrieť fotografie a videá, novinkou je Platforma Google Maps 2, pomocou ktorej nájdete presnú polohu daného projektu a nič vám nebude brániť ho navštíviť. Ukážeme vám, ako eurofondy pomáhajú rozvíjať naše Slovensko.

Aj takýmto spôsobom sa dá zvýšiť atraktivita a návštevnosť prihraničnej oblasti. ​ Realizáciou projektu Spoločne v harmónii prírody, tela a duše došlo k zatraktívneniu kultúrneho a prírodného dedičstva pohraničného regiónu. Viditeľným a trvácim výstupom projektu sú zrekonštruované kultúrne a prírodné pamiatky v cezhraničnom regióne, ktoré budú naďalej slúžiť na propagáciu cezhraničného dedičstva.

 

Okrem toho, že si budete vedieť pozrieť fotografie a videá, novinkou je Platforma Google Maps 2, pomocou ktorej nájdete presnú polohu daného projektu a nič vám nebude brániť ho navštíviť. Ukážeme vám, ako eurofondy pomáhajú rozvíjať naše Slovensko. Viac o projekte nájdete na našej Platforme Google Maps
Skočiť na hlavné menu