Platforma Google Maps 2 - Bevlava - Spojme kultúrne dedičstvá na Slovensku a v Čechách pohodlne na bicykli


Dátum: 17.04.2024

Obrázok k aktualite Platforma Google Maps 2 - Bevlava - Spojme kultúrne dedičstvá na Slovensku a v Čechách pohodlne na bicykli
Platforma Google Maps 2 - Bevlava - Spojme kultúrne dedičstvá na Slovensku a v Čechách pohodlne na bicykli Vydajte sa na cestu s eurofondami po Slovensku! V našej novej sérii vám postupne predstavíme zaujímavé projekty podporené z eurofondov v programovom období 2014-2020.


Okrem toho, že si budete vedieť pozrieť fotografie a videá, novinkou je Platforma Google Maps 2, pomocou ktorej nájdete presnú polohu daného projektu a nič vám nebude brániť ho navštíviť. Ukážeme vám, ako eurofondy pomáhajú rozvíjať naše Slovensko. Projekt je výsledkom vzájomnej spolupráce Obce Horné Srnie a Obce Ústí. Cieľom projektu je zlepšenie prepojenia a dostupnosti k prírodným a kultúrnym pamiatkom v pohraničnom území Trenčianskeho a Zlínskeho kraja. 

krem toho, že si budete vedieť pozrieť fotografie a videá, novinkou je Platforma Google Maps 2, pomocou ktorej nájdete presnú polohu daného projektu a nič vám nebude brániť ho navštíviť. Ukážeme vám, ako eurofondy pomáhajú rozvíjať naše Slovensko.

Viac o projekte nájdete na našej Platforme Google Maps
Skočiť na hlavné menu