ITMS2014+.Staňte sa testerom použiteľnosti!


Dátum: 30.03.2016

Obrázok k aktualite ITMS2014+.Staňte sa testerom použiteľnosti!

Pomôžte nám vytvoriť lepšiu aplikáciu ITMS2014+.
Staňte sa testerom použiteľnosti!

 
Opätovne spúšťame možnosť širokej verejnosti prihlásiť sa do databázy testerov použiteľnosti ITMS2014+. Primárnym cieľom je testovanie použiteľnosti aplikácie ITMS2014+ a zber požiadaviek na funkcionality ITMS2014+ priamo od používateľov aplikácie.
 
Aktivity realizované v roku 2015 ukázali potenciál pre zlepšovanie ergonómie, dizajnu a použiteľnosti aplikácie ITMS2014+. V rámci realizovaných aktivít boli práve zo strany Vás, používateľov ITMS2014+, identifikované chýbajúce a potrebné funkcionality ITMS2014+. Týmto spôsobom sa priamo podieľate na definovaní vývoja a modifikácií ITMS2014+.
 
Testovanie bude prebiehať kontinuálne počas celého roka 2016, môže byť realizované osobne v Bratislave alebo na diaľku, prostredníctvom online nástrojov a internetu. V rámci prihlasovacieho formuláru si môžete zvoliť spôsob, akým chcete byť zapojený do testovania. V prípade, že budete spĺnať požadované kritériá, môžete byť zaradený do konkrétneho testovania funkcionality ITMS2014+. V prípade určitých typov testovania sa poskytuje finančná odmena.
 
V prípade, že ste sa už v minulosti prihlásili do databázy testerov a stále máte záujem byť zaradený v databáze testerov použiteľnosti ITMS2014+, vyplňte prosím Vás aktuálny prihlasovací formulár.
 
Prihlasovací formulár nájdete tu. Prihlasovať sa je možné priebežne až do odvolania.
 
Vopred ďakujeme za Váš záujem.

Skočiť na hlavné menu