InvestEU Roadshow: Tento týždeň v Snine, Poprade a Kežmarku


Dátum: 06.06.2017

Obrázok k aktualite InvestEU Roadshow: Tento týždeň v Snine, Poprade a Kežmarku
V stredu (7. júna) sa v Snine uskutoční ďalšie z podujatí pod hlavičkou InvestEU Roadshow, ktorého cieľom je zvýšiť povedomie ľudí v regiónoch o Európskej únii a o projektoch financovaných z európskych zdrojov vo forme diskusií, aktivít, či kvízov s možnosťou vyhrať množstvo atraktívnych cien. Organizátorom podujatia je Zastúpenie Európskej komisie spolu s regionálnymi partnermi.
 
V rámci Európskeho dňa v Snine organizovaného Gymnáziom Snina bude mať  Zastúpenie EK na Slovensku  pre študentov pripravený  infostánok s rôznymi súťažami a kvízmi. V rámci Európska dňa sa uskutoční aj súťaž EU Invest Hunt, ktorej cieľom je mladých ľudí zábavnou formou zoznámiť s projektmi financovanými z európskych fondov, ktoré významným spôsobom zlepšili život v ich meste.
 
Následne sa InvestEU Roadshow presunie do Popradu (štvrtok 8. júna), kde sa pri tejto príležitosti uskutoční prednáška s vedúcim Zastúpenia EK na Slovensku Dušanom Chrenekom v kine Tatran spojená so súťažou EU Invest Hunt.
 
Deň na to (piatok 9. júna) bude v Kežmarku od 11:00 prednáška pre študentov s vedúcim Zastúpenia EK na Slovensku Dušanom Chrenekom. Zastúpenie EK a jeho stánok zároveň nájdete v rámci Festivalu študentského remesla.
 
Následne sa podujatia InvestEU Roadshow uskutočnia v Spišskej Novej Vsi (21. júna) a v Bardejove (22. júna).

Skočiť na hlavné menu