Informačný seminár pre žiadateľov k výzve "Skvalitnenie prípravy budúcich pedagogických a odborných zamestnancov"


Dátum: 05.08.2019

Obrázok k aktualite Informačný seminár pre žiadateľov k výzve "Skvalitnenie prípravy budúcich pedagogických a odborných zamestnancov"
Dovoľujeme si Vám pripomenúť, že Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu SR ako sprostredkovateľský orgán pre prioritnú os Vzdelávanie operačného programu Ľudské zdroje organizuje informačný seminár pre žiadateľov k novo vyhlásenej výzve "Skvalitnenie prípravy budúcich pedagogických a odborných zamestnancov" - OPLZ-PO1/2019/DOP/1.3.1-01.
Informačný seminár sa bude konať v pondelok 5. augusta 2019 v priestoroch Vedeckého parku Univerzity Komenského, Ilkovičova 8, Bratislava.
 
Registrácia účastníkov je od 12:40 hod.
 
Začiatok informačného seminára je o 13:00 hod. (Bezproblémové, bezplatné parkovanie je priamo pri budove)
 
Ministerstvo školstva pokračuje v poskytovaní transparentných a dostupných informácií pre potenciálnych žiadateľov operačného programu Ľudské zdroje, prioritnej osi Vzdelávanie, a preto by sme Vám radi dali do pozornosti našu novinku - Online prenos z informačného seminára pre tých záujemcov, ktorí sa semináru nemôžu zúčastniť osobne. V prípade záujmu sa môžete prihlásiť TU.  Všetkým prihláseným bude poslaný na email link, na ktorom bude online prenos dostupný.
 
Všetky potrebné informácie a text výzvy "Skvalitnenie prípravy budúcich pedagogických a odborných zamestnancov" spolu s prílohami nájdete na:  https://www.minedu.sk/2672019-vyzva-na-predkladanie-ziadosti-o-nenavratny-financny-prispevok-na-prepojenie-vysokoskolskeho-vzdelavania-s-potrebami-praxe-skvalitnenie-pripravy-buducich-pedagogickych-a-odbornych-zamestnancov-oplz-po12019dop131-01/
 
Tešíme sa na stretnutie s Vami, či už osobne alebo prostredníctvom online prenosu.
 
Skočiť na hlavné menu