Informačný deň k pripravovanej 3. výzve Dunajského nadnárodného programu


Dátum: 15.01.2019

Obrázok k aktualite Informačný deň k pripravovanej 3. výzve Dunajského nadnárodného programu
V utorok 15. januára 2019 sa v Bratislave, v Hoteli Bôrik, uskutoční Informačný deň k pripravovanej 3. výzve Dunajského nadnárodného programu, ako aj Tematický seminár venovaný jednej z prioritných oblastí pripravovanej výzvy na tému: Správa vecí verejných.

Cieľom je poskytnúť žiadateľom všetky potrebné informácie, aby sa mohli úspešne uchádzať o podporu svojich projektov. Je to dobrá príležitosť spojiť všetky zainteresované strany a poskytnúť tak príležitosť na spoluprácu, vytvorenie potenciálnych partnerstiev, na zvýšenie vedomostí o programe, ako aj na získanie nových informácií o tejto výzve. Podujatie sa uskutoční čiastočne v slovenčine a v angličtine, zúčastniť sa na ňom môžu maximálne dvaja zástupcovia z tej istej organizácie.

Záujemcovia sa môžu zaregistrovať na adrese: http://www.interreg-danube.eu/calls/calls-for-proposals/third-call-for-proposals/3rd-call-thematic-events/governanceskinfoday .

Viac informácií na weboch: www.danube.vlada.gov.sk alebo na http://www.interreg-danube.eu/uploads/media/default/0001/22/54fb54565883a3136d372c4539c7dae36f0728eb.pdf .

Úrad vlády SR – odbor programov nadnárodnej spolupráce


Skočiť na hlavné menu