Dobré fondy EÚ - cyklotrasa medzi Spišskou Belou a Tatranskou Kotlinou


Dátum: 15.02.2019

Obrázok k aktualite Dobré fondy EÚ - cyklotrasa medzi Spišskou Belou a Tatranskou Kotlinou
Nádherná cyklotrasa, ktorá spája Spišskú Belú s Tatranskou Kotlinou, ponúka čarokrásne výhľady na naše Tatry. Poznáte toto miesto? 

Cyklochodník lemujú aj pripravené miesta na oddych, rozcvičenie sa, ale aj informačné tabule. Cyklotrasu medzi Spišskou Belou a Tatranskou Kotlinou sa podarilo vybudovať aj vďaka európskym prostriedkom vo výške 1,561 milióna eur. 
cyklotrasa_web

Záujem o cyklistiku - najmä v horách - narastá, o to viac je potešiteľné, že vo výstavbe cyklotrás sa na Slovensku pokračuje. Napr. už onedlho sa budete môcť zviezť na bicykli z Tatranskej Kotliny až do malebnej dedinky Ždiar.

Opäť sme si pre vás pripravili ďalšie video zo série Dobré fondy EÚ, kde vám vedúci Zastúpenia Európskej komisie na Slovensku Ladislav Miko ukáže tieto cyklistické trasy. A možno vás inšpiruje a vy si pri najbližšej možnej príležitosti naplánujete krátky cyklistický výlet s krásnym výhľadom na Tatry. 

Ak ste zvedaví a chcete vidieť viac príkladov dobre investovaných európskych prostriedkov na Slovensku, tak neváhajte a kliknite na stránku www.dobrefondy.eu


Skočiť na hlavné menu