Ceny pre víťazov sme doručili!


Dátum: 09.03.2017

Obrázok k aktualite Ceny pre víťazov sme doručili!
Včera pracovníci Úradu vlády odovzdali ceny študentom, ktorí zvíťazili v súťaži Roadshow.

R1


Tibor Lukáč, zástupca riaditeľa Strednej odbornej školy technickej v Čadci.

Tím Technici v zložení Jozef Vyšlan, Matúš Bozo , Dávid Holúbek a Andrej Kováčik zo Strednej odbornej školy technickej  v Čadci s projektom Vybudovanie technického centra v meste Čadca tak už majú krásne  Smart Tv 4K Ultra!  A ic ch škola si bude môcť nakúpiť tovar za 10-ti­síc eur. Chlapci zvíťazili s projektom Vybudovanie technického centra v meste Čadca. Jeho zámerom bolo vybudovanie centra, ktoré návštevníkom hravou formou predstaví zaujímavosti vedy a techniky a prispeje na Kysuciach k oživeniu v oblasti vzdelávania, aj trávenia voľného času. „Vychádzali sme zo svojho 
 regiónu, čo tam chýba. Veľmi nám pomoh­la pani učiteľka. Snažili sme sa spojiť vedu so zábavou, príjemné s užitočným, čo sa nám aj podarilo,“ prezradil člen víťazného družstva Dávid Holúbek.
R3
 „Účasť v súťaži obohatila vyučovací proces v našej škole. Urobili sme len jeden projekt, ale snažili sme sa. Pre žiakov je to motivácia, nová skúsenosť. Víťazstvo si veľmi vážime, tešíme sa aj z cien,“ povedal po slávnostnom vyhodnotení Tibor Lukáč, zástupca riaditeľa Strednej odbornej školy technickej v Čadci.
R4
Skočiť na hlavné menu