10 hodín bezplatných konzultácií s odborníkom pre podnikateľov


Dátum: 09.03.2021

Obrázok k aktualite 10 hodín bezplatných konzultácií s odborníkom pre podnikateľov

Chcete vyriešiť aktuálne problémy v podnikaní spôsobené koronakrízou? Podnikatelia z celého Slovenska môžu tentokrát využiť bezplatné odborné poradenstvo v rozsahu 10 hodín konzultácií s expertami z rôznych oblastí, ako napr.  marketing, financovanie, právo a legislatíva, manažment, komunitárne programy EÚ, elektronické podnikanie, export a internacionalizácia, alternatívne formy podnikania.

konz

Konzultácie sú určené  pre podnikateľov z Bratislavského kraja a  pre podnikateľov do a nad 3 roky podnikania mimo Bratislavského kraja. Krátkodobé individuálne poradenstvo sa realizuje v rámci aktivít z rastového programu z národných projektov Národného podnikateľského centra II - BA kraj a z Národného podnikateľského centra regióny, ktoré realizuje Slovak Business Agency v rámci Operačného programu Integrovaná infraštruktúra v gescii Ministerstva hospodárstva SR.

Presné podmienky výzvy pre podnikateľov z Bratislavského kraja nájdete na tomto odkaze Viac informácií. 

Presné podmienky výzvy pre podnikateľov z regiónov, s podnikom do 3 rokov od jeho založenia, nájdete na tomto odkaze Viac informácií. 

Presné podmienky výzvy pre podnikateľov z regiónov, s podnikom nad 3 roky od jeho založenia, nájdete na tomto odkaze Viac informácií. 

Skočiť na hlavné menu