Vydarená konferencia !COMMUNICATION! Úradu vlády SR


Dátum: 06.02.2020

Obrázok k aktualite Vydarená konferencia !COMMUNICATION! Úradu vlády SR
Úrad vlády SR a Government Communication Service  z Veľkej Británie zorganizovali v hoteli Bôrik konferenciu pod názvom !COMMUNICATION! Government Communication Service je odborom komunikácie britského úradu vlády  Stretnutie slávnostne otvorili  Andrew Wells, zástupca veľvyslanca, British Embassy Bratislava, Ladislav Miko, vedúci zastúpenia Európskej komisie na Slovensku a Peter Malec za Úrad vlády SR.bor2

Témy ako Strategické plánovanie, Krízová komunikácia, Boj proti dezinformáciám a Inšpirujúca komunikácia vo všeobecnosti, zaujali účastníkov z ústrednej štátnej správy a zastúpenia Európskej komisie na Slovensku.

bor3
bor6
bor7
bor8

Na konferencii !COMMUNICATION! prednášali osobnosti z Veľkej Británie so zaujímavými životopismi.
 
 


Alex Fedorcio - zástupca vedúceho oddelenia médií, Metropolitan Police
Alex má viac ako desaťročné skúsenosti s prácou v policajnej a vládnej komunikácii a je v súčasnosti zástupcom vedúceho oddelenia médií v Scotland Yarde s londýnskou mestskou políciou. Alex dohliada na komunikáciu s médiami, tvorbu digitálneho obsahu, strategickú komunikáciu a koordináciu medzi políciou, spravodajskými službami, miestnymi partnermi a vládou. Alex zohráva kľúčovú úlohu v komunikačnej reakcii na teroristické útoky, podporuje veľké verejné a štátne udalosti, vedie verejné informačné kampane a má veľké skúsenosti s krízovou komunikáciou a zaobchádzaním s médiami v prípade významných prípadov a operácií, citlivých vyšetrovaní a hodnotení.
 
Shaun Gibbs - manažér strategickej komunikácie, GCSI
Za posledných 5 rokov pracoval Shaun v tlačovom úrade zahraničného úradu Spojeného kráľovstva a zaoberal sa otázkami médií v širokej škále otázok zahraničnej politiky. Medzi jeho úlohy patrí krízová komunikácia, Rusko a Ukrajina a širšia Európa. Jeho skúsenosti zahŕňajú hurikán Irma, bombové útoky na Srí Lanke, politické nepokoje v Hongkongu a Svetový pohár v Rusku. Počas incidentu v Salisbury vo Veľkej Británii tiež viedol komunikáciu s médiami.
  
Keir Ferguson - vedúci strategickej komunikácie, GCSI

Keir má desaťročné skúsenosti s prácou v medzinárodnej komunikácii vo verejnom aj súkromnom sektore. V súčasnosti vedie program budovania strategických komunikačných kapacít vlády Spojeného kráľovstva a dohliada na nový program v Arménsku. Predtým podporoval Kabinet ministrov na Ukrajine tým, že informoval občanov o reformnom programe. Predtým pracoval na komunikácii o odchode vlády Spojeného kráľovstva z EÚ, kde pôsobil ako tlačový tajomník bývalého štátneho tajomníka Davida Davisa a štátneho ministra Lorda Callanana. Keir predtým pôsobil ako komunikačný konzultant v súkromnom sektore, kde poskytoval poradenstvo zahraničným vládam vo východnej Európe a Africkom rohu.

Skočiť na hlavné menu