Sme súčasťou výstavy „Európa môže byť viac vďaka politike súdržnosti “v sídle Európskej komisie!


Dátum: 25.11.2019

Obrázok k aktualite Sme súčasťou výstavy „Európa môže byť viac vďaka politike súdržnosti “v sídle Európskej komisie!
Od 25. novembra do 6. decembra 2019 vás pozývame na výstavu fotografií „Európa môže byť viac vďaka politike súdržnosti“ v Bruseli na Berlaymont (Piazza / Átrium).  Dokazuje to, že prostredníctvom diverzifikovaných investícií v rámci politiky súdržnosti môžeme dosiahnuť súdržný a udržateľný rozvoj, z ktorého budú mať úžitok krajiny a ich občania.
Výstava fotografií, ktorá oslavuje 15. výročie vstupu 10 krajín do EÚ, ukazuje, že „Európa môže byť viac…“ moderná, rozvinutá, sociálna, inovatívna a priateľská . Dokazujeme to konkrétnymi príkladmi projektov z Poľska, Českej republiky, Litvy, Lotyšska, Estónska, Maďarska, Cypru, Malty, Slovinska a Slovenska.

Po úspechu podujatí „Európa môže byť viac“ počas 17. európskeho týždňa regiónov a miest, sme prítomní v sídle Európskej komisie v budove Berlaymont. Počas podujatí sme preukázali, že vďaka fondom politiky súdržnosti sa vyvíja celá Európa. O budúcnosti kohéznej politiky hovoríme živšie a hmatateľnejšie, bez stĺpcov s grafmi a tabuľkami.

Európska komisia bude hosťovať fotografie do 15. januára 2020: výstava na Berlaymont-Piazza sa bude konať od 25. novembra do 6. decembra 2019 a neskôr od 15. decembra, po dobu jedného mesiaca, budú vybrané fotografie z každej krajiny umiestnené vo výťahoch v budove Berlaymont.
 

Skočiť na hlavné menu