RoadTrip SK 2019 Úradu vlády SR pokračuje


Dátum: 22.10.2019

Obrázok k aktualite RoadTrip SK 2019 Úradu vlády SR pokračuje
Úrad vlády SR ako realizátor komunikačných a informačných aktivít o čerpaní štrukturálnych fondov pripravil na jeseň zaujímavú súťaž pre študentov tretích ročníkov stredných škôl pod názvom RoadTrip SK 2019.
 
Jej cieľom je priblížiť mladým ľuďom problematiku financovania rozličných projektov z Európskych štrukturálnych a investičných fondov v navštívenom regióne. 
 
RoadTrip SK2019 sa bude konať na 12 školách vo Svidníku, Giraltovciach, Spišskej  Novej Vsi, Krompachoch, Poprade, Michalovciach, Humennom , Kežmarku, Rožňave  a Veľkom Krtíši.
 
Počas RoadtTripu predstavíme aj hviezdu našej reklamnej kampane Eugen- herca Matúša Kvietika.
 
Prezentácia lektora Úradu vlády SR bude  o príkladoch dobrej praxe- čo konkrétne priniesli eurofondy pre mesto a jeho okolie a  prednášky, na ktorej sa študenti budú mať možnosť oboznámiť s princípmi čerpania fondov, ako aj s konkrétnymi informáciami o úspechoch operačných programov na Slovensku.
 
Súčasťou prednášok bude aj súťaž, ktorá  bude pozostávať z  krátkeho vedomostného testu a pre víťazov sú pripravené zaujímavé ceny .
 
V utorok 22. októbra RoadTrip Sk 2019 pokračuje v Michalovciach, Humennom , na druhý deň sa presúva do Popradu a Kežmarku.
 

Skočiť na hlavné menu