Konferencia pod názvom 15 rokov (Ne)využitých eurofondov


Dátum: 26.09.2023

Obrázok k aktualite Konferencia pod názvom 15 rokov (Ne)využitých eurofondov
Konferencia pod názvom 15 rokov (Ne)využitých eurofondov sa uskutoční v utorok 26. septembra od 09.00 h do 12.00 h sa hoteli Bôrik v Bratislave. Ide v poradí už o druhú konferenciu v rámci série konferencií pod názvom Návod pre úspešné Slovensko, ktorých ambíciou je predstaviť návrhy aj riešenia na skvalitnenie fungovania spoločnosti a ekonomiky.

S príhovorom na začiatku podujatia vystúpi predseda vlády SR Ľudovít Ódor a podpredsedníčka vlády SR pre plán obnovy a odolnosti a využívanie eurofondov Lívia Vašáková. Ďalšími rečníkmi budú minister financií SR Michal Horváth, minister investícií, regionálneho rozvoja a informatizácie SR Peter Balík, predseda Úradu pre verejné obstarávanie Peter Kubovič a zástupcovia Združenia miest a obcí Slovenska a Únie miest Slovenska. Počet miest pre novinárov priamo v sále je z kapacitných dôvodov obmedzený.

Celú konferenciu však bude možné sledovať aj online prostredníctvom FB konta Úradu vlády SR. Tlačová konferencia pre médiá sa uskutoční približne o 10.30 h.

Skočiť na hlavné menu