Budovu okresného riaditeľstva polície v Revúcej plánujú zrekonštruovať za 705-tisíc eur


Dátum: 18.01.2021

Obrázok k aktualite Budovu okresného riaditeľstva polície  v Revúcej plánujú zrekonštruovať za 705-tisíc eur
Rekonštrukciu a modernizáciu budovy okresného riaditeľstva policajného zboru v Revúcej pripravilo Ministerstvo vnútra SR (MV SR). Vyplýva to z podkladov zverejnenej výzvy na predkladanie ponúk vo vestníku Úradu pre verejné obstarávanie, v ktorých je uvedená predpokladaná hodnota tohto projektu vo výške 704 784,16 eur bez DPH. Financovanie chce MV SR zabezpečiť z eurofondov.

Predmetom stavebných prác je podľa súťažných podkladov realizovanie opatrení na zlepšenie tepelno-technických vlastností budovy pre zníženie jej energetickej náročnosti. V prácach je zahrnuté zateplenie obvodového plášťa, výmena otvorových konštrukcií, zateplenie strechy, komplexná rekonštrukcia vykurovacieho systému, komplexná výmena elektroinštalačných rozvodov a výmena svetelných zdrojov. Súčasťou prác je aj vybudovanie bezbariérového vstupu, ktorý bude zabezpečený prenosným schodolezom a tiež osvetlenie dvora.
Záujemcovia o realizáciu môžu svoje ponuky posielať do stredy 10. februára, pričom bude od nich požadovaná zábezpeka vo výške 21-tisíc eur. Jediným kritériom pre vyhodnotenie ponúk je cena.​
 
Zdroj : SITA

Skočiť na hlavné menu